شرایط ارایه خدمات و شیوه نامه حریم خصوصی

قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده ، لطفا مروری بر توافقنامه و مفاد مذکور کاراسام داشته باشید

سایت کاراسام خدمات خود را تحت شرایط و مقررات مذکور در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار به ص حدید خود این قوانین را تغییر دهد. شما می توانید در هر زمان با مراجعه به آدرس سایت از تغییرات آن مطلع شوید. از شما کاربر گرامی تقاضا می شود به قوانین سایت پایبند بوده و احترام بگذارید.

این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و سایت کاراسام می باشد.

بر طبق توافقنامه های مقرر سایت ،کاراسام متعهد می شود که از اط عات خصوصی کاربران محافظت کند و این اط عات را نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد. برای اینکه از سیاست ما در حفظ اط عات خصوصی کاربران و قوانین و مقررات ما در این زمینه آگاه شوید.

از سرویس ما در چه مواردی نباید استفاده کرد؟

  • انتشار هرمفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری کاراسام، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند .
  • تمامی محتواهای ارائه شده در سرویس کاراسام در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اس می ایران می باشد.
  • حقوق کلیه مطالب و محتوای ارائه شده در این سایت کام در انحصار شرکت بازار گستران قرن می باشد.

قابل توجه مشتریان محترم :

  • در نظر داشته باشید در صورت بروز هرگونه اخت ف مابین کارشناس و مشتری ، نظریت ارجع نظریه کارشناس اتحادیه مربوطه می باشد.
  • در صورتی که پرداخت شما چه از طریق درگاه بانکی ، چه از طریق پرداخت نقدی ثبت نگردد ، شرکت بازار گستران و سامانه کاراسام هیچگونه مسئولیتی در قبال خدمات ارائه شده ندارد.